Neden Istanbul IELTS?

'IELTS uzmanları ile tanışın!'

Türkiye’deki ilk ve tek IELTS danışmanlık merkezi olmamızın dışında, size pek çok konuda yardımcı olabiliriz:

Tutarlı ve doğru bilgi sağlamak:

Şimdiye kadar edindiğimiz deneyimler ışığında, pek çok dil okulu ve danışmanlık merkezi IELTS sınavı konusunda doğru bilgiyi aktaramadığından, IELTS’e hazırlanan adayları hem maddi hem manevi olarak kayıba uğratmaktadır. Istanbul IELTS sizi amacınıza en kısa yoldan ulaştırmayı hedeflemektedir.

IELTS adayları, sınavdan yeterlilik almak için en azından 6 ay önceden çalışmaları ya da sınava hazırlanmak için yurt dışına gitmeleri gerektiği konusunda yanlış yönlendirilmiş, bu yüzden zaman kaybetmiş olabiliyorlar.

IELTS sınavına hazırlanan adayların uzman bilgiye danışmanlarımız sayesinde ulaşacağının garantisini verir, böylece hedeflerine en kısa ve etkili yoldan ulaşmalarını sağlarız.

Bölgesel Ortaklıklar:

IDP (IELTS Sınav Merkezi) ile ortak çalışarak, IELTS adaylarımıza son anda sınava kayıt olmak gibi özel ayrıcalıklar sağlamaktayız. Buna ek olarak IELTS konusunda gerçekleşen tüm değişiklikleri ve güncellemeri her zaman IDP aracılığı ile takip ederek adaylarımızla paylaşmaktayız.

Aynı zamanda size daha iyi hizmet sağlamak için, çok sayıda danışmanlık şirketi ile entegre çalışarak kendi kapasitemizi arttırmaktayız.

 

Bize Ulaşın!

    Blospotfoursquare

a: info@istanbulielts.com

t: 0216 411 56 99

a: Bağdat caddesi, Arda APt. 169 K1

Göztepe // Kadiköy // Istanbul


© Copyright Istanbul IELTS. All Rights Reserved.